Strona KS Czarna Kula Poznań


Spis startujących

Uwaga

Na listach startowych wymienieni są tylko zawodnicy, zawodniczki i pary, które potwierdziły zgłoszenie (otworzyły link w wiadomości E-mail; w przypadku pary koniecznie oba linki).

Na niebiesko zaznaczeni są startujący, których start nie został jeszcze zatwierdzony przez Organiaztora.

XYZ - zawodnik nieposiadający aktualnej licencji według wykazu SKK PZK (link)

XYZ - zawodnik posiadający aktualną licencję według wykazu SKK PZK (link) lub niepotrzebujący licencji (obcokrajowcy)


Pary mieszane
L.p.NazwaNr lic. PZKParaKlubKraj
1Kadra U-23 I

Kadra Narodowa U-23
Kadra Narodowa U-23
Polska
Polska
2Kadra U-23 II

Kadra Narodowa U-23
Kadra Narodowa U-23
Polska
Polska
3Kadra U-23 III

Kadra Narodowa U-23
Kadra Narodowa U-23
Polska
Polska
4Kadra U-23 IV

Kadra Narodowa U-23
Kadra Narodowa U-23
Polska
Polska
5Start Poznań I1133/02 B
470/98 B
Maria Stachowiak
Piotr Konieczka
SSR Start Poznań
SSR Start Poznań
Polska
Polska
6Start Poznań II1132/02 B
2521/14 B
Regina Gawłowska
Waldemar Ruta
SSR Start Poznań
SSR Start Poznań
Polska
Polska
7Sokół / POZK I2072/10 B
1053/01 B
Zdzisław Knasiak
Magdalena Kaźmierczak
OZK Poznański - Poznań
TKKF Sokół Śrem
Polska
Polska
8Sokół / POZK II2170/11 B
2358/12 B
Szymon Sobkowiak
Maria Michałowska
OZK Poznański - Poznań
TKKF Sokół Śrem
Polska
Polska
9Alfa-Vector I946/00
103/97 B
Marcin Grzesiak
Danuta Pribe
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
10OSiR Vector2074/10 B
2285/11 B
Justyna Witkowiak
Maciej Falbierski
OSiR Vector Tarnowo Podgórne
OSiR Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
11Start Gostyń2002/10 B
2052/10 B
Marek Podyma
Violetta Kolendowicz
KS Start Gostyń
KS Start Gostyń
Polska
Polska
12Alfa-Vector II207/97
570/98
Leszek Torka
Izabela Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
13Czarna Kula I1683/06
1939/09
Artur Piosik
Julia Rzyha
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
14Alfa-Vector III380/97
1911/09
Tomasz Masłowski
Aleksandra Bonk
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
15Czarna Kula II205/97
1441/04
Agata Banaszak
Sebastian Piosik
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
16Czarna Kula III62/97
144/97
Ewa Iwicka
Janusz Adamczak
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
17Czarna Kula IV2835/19
209/97 B
Katarzyna Wieczorek
Marek Wojciechowski
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
18Czarna Kula V2836/19
1214/02
Katarzyna Żurczak
Karol Kęsy
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
19Czarna Kula VI2834/19 B
1342/03
Kamila Rutkowska
Patryk Kaczmarek
KS Czarna Kula Poznań
KS Czarna Kula Poznań
Polska
Polska
20Jedność I2081/10 B
2082/10 B
Roman Bartkowiak
Galina Paszyńska
TSKK Jedność Kościan
TSKK Jedność Kościan
Polska
Polska
21Jedność II2083/10 B
2084/10 B
Sebastian Bartkowiak
Joanna Bartkowiak
TSKK Jedność Kościan
TSKK Jedność Kościan
Polska
Polska
22Alfa-Vector IV1158/02
993/00
Dawid Strzelczak
Marta Strzelczak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
Polska
Polska
23Wrzos944/00
2700/17
Karol Nowak
Weronika Paszyk
KK Wrzos Sieraków
KK Wrzos Sieraków
Polska
Polska
Kobiety indywidualnie
L.p.Nr lic. PZKZawodnikKlubKraj
1Kadra Narodowa U-23Polska
2Kadra Narodowa U-23Polska
3Kadra Narodowa U-23Polska
4Kadra Narodowa U-23Polska
51133/02 BMaria StachowiakSSR Start PoznańPolska
61132/02 BRegina GawłowskaSSR Start PoznańPolska
71053/01 BMagdalena KaźmierczakTKKF Sokół ŚremPolska
82358/12 BMaria MichałowskaTKKF Sokół ŚremPolska
9103/97 BDanuta PribeKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
102074/10 BJustyna WitkowiakOSiR Vector Tarnowo PodgórnePolska
11205/97Agata Banaszak KS Czarna Kula PoznańPolska
122836/19Katarzyna ŻurczakKS Czarna Kula PoznańPolska
132835/19Katarzyna WieczorekKS Czarna Kula PoznańPolska
142052/10 BVioletta KolendowiczKS Start GostyńPolska
15570/98Izabela TorkaKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
161939/09Julia RzyhaKS Czarna Kula PoznańPolska
171911/09Aleksandra BonkKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
1862/97Ewa IwickaKS Czarna Kula PoznańPolska
192834/19 BKamila RutkowskaKS Czarna Kula PoznańPolska
202082/10 BGalina PaszyńskaTSKK Jedność KościanPolska
212084/10 BJoanna BartkowiakTSKK Jedność KościanPolska
22993/00Marta Strzelczak KS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
232700/17Weronika PaszykKK Wrzos SierakówPolska
Mężczyźni indywidualnie
L.p.Nr lic. PZKZawodnikKlubKraj
11214/02Karol KęsyKS Czarna Kula PoznańPolska
2nie dotyczySander VoitkaKK PINPIN TallinnEstonia
3nie dotyczyLeonhard TuulKK PINPIN TallinnEstonia
4nie dotyczyUrmas LaalKK PINPIN TallinnEstonia
5nie dotyczyVeiko KohariKK PINPIN TallinnEstonia
6nie dotyczyMadis NestorKK PINPIN TallinnEstonia
7nie dotyczyGert PiksarKK PINPIN TallinnEstonia
8Kadra Narodowa U-23Polska
9Kadra Narodowa U-23Polska
10Kadra Narodowa U-23Polska
11Kadra Narodowa U-23Polska
121143/02 BSławomir KowalskiSSR Start PoznańPolska
13470/98 BPiotr KonieczkaSSR Start PoznańPolska
142521/14 BWaldemar RutaSSR Start PoznańPolska
152833/19 BMaciej NowickiSSR Start PoznańPolska
162072/10 BZdzisław KnasiakOZK Poznański - PoznańPolska
172170/11 BSzymon SobkowiakOZK Poznański - PoznańPolska
18946/00Marcin GrzesiakKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
192832/19 BNorbert SzymańskiOZK Wielkopolski - LesznoPolska
202285/11 BMaciej FalbierskiOSiR Vector Tarnowo PodgórnePolska
211441/04Sebastian PiosikKS Czarna Kula PoznańPolska
222047/10 BBogusław ZagataKS Start GostyńPolska
232195/11 BMikołaj HajnszKS Start GostyńPolska
24264/97 BAndrzej ZagataKS Start GostyńPolska
252354/12 BWaldemar WereszczyńskiOSiR Vector Tarnowo PodgórnePolska
262002/10 BMarek PodymaKS Start GostyńPolska
272031/10 BZbigniew KlimańskiKS Start GostyńPolska
282795/18 BJakub KlimańskiKS Start GostyńPolska
29194/97Tomasz UschlerTKKF Dębinki GdańskPolska
30209/97 BMarek WojciechowskiKS Czarna Kula PoznańPolska
311702/07 BMaciej PoznańskiKS Czarna Kula PoznańPolska
322515/14 BJan KielarKS Czarna Kula PoznańPolska
33207/97Leszek TorkaKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
341683/06Artur PiosikKS Czarna Kula PoznańPolska
351342/03Patryk KaczmarekKS Czarna Kula PoznańPolska
36944/00Karol NowakKK Wrzos SierakówPolska
372701/17Wiktor NowakKK Wrzos SierakówPolska
38Tadeusz PasinskiTuchola Polska
39380/97Tomasz MasłowskiKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
401920/09Andrzej NowakKS Czarna Kula PoznańPolska
41144/97Janusz AdamczakKS Czarna Kula PoznańPolska
422159/11Łukasz KasprzakKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
432438/13Tomasz BylińskiKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
442507/14 BGrzegorz BrodowiakTSKK Jedność KościanPolska
452081/10 BRoman BartkowiakTSKK Jedność KościanPolska
462083/10 BSebastian BartkowiakTSKK Jedność KościanPolska
472508/14 BMarek MalickiTSKK Jedność KościanPolska
482657/16 BEugeniusz FlisikowskiTSKK Jedność KościanPolska
49Mariusz BrzuchnalskiHCP TKKF PoznańPolska
50Bolesław GrzelkaHCP TKKF PoznańPolska
51Krzysztof BiałasHCP TKKF PoznańPolska
521158/02Dawid Strzelczak KS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska
532154/11Patryk MrowiecKS Alfa-Vector Tarnowo PodgórnePolska