NULL  Strona KS Czarna Kula Poznań


Zgłoszenie zawodnika lub pary i rezerwacja terminu startu

Uwaga

Ten formularz służy tylko i wyłącznie do przesyłania nowych zgłoszeń. Każdy zawodnik może zarezerwować tylko jeden termin startu! Jeżeli zgłosili Państwo start, a chcieliby Państwo zmienić np. termin gry, prosimy o przesłanie wiadomości na adres czarnakula@wp.pl z adresu, z który został użyty do wysłania zgłoszenia.

Jeżeli mają Państwo problemy z działaniem formularza prosimy o informację na w/w adres E-mail.

Aktualna rozpiska startowa znajduje się tutaj. Rejestracja trwać będzie do 20 sierpnia 2019.

Zgłoszenia będą przyjmowane tylko i wyłącznie za pośrednictwem tego formularza!

Wyłączone z rezerwacji są tylko terminy i tory, które oznaczone zostały kolorem zielonym. Kolor żółty i niebieski oznaczają, że dany termin i tor są dostępne do rezererwacji, ale tylko i wyłącznie w przypadku, gdy formularz zgłoszeniowy osoby, która je zarezerowawała, będzie zawierał nieścisłości, które uniemożliwią zatwierdzenie rejestracji przez Organizatora (np. nieprawidłowy adres E-mail; brak potwierdzenia rejestracji poprzez link z wiadomości E-mail; dane wygenerowane przez roboty spamowe).

O rezerwacji danego terminu i toru decyduje kolejność zgłoszeń. Zatwierdzanie zgłoszeń będzie odbywało się przynajmniej raz dziennie, a dokładna data i godzina ostatniej operacji będzie prezetnowana na stronie z rozpiską startową.

Po wysłaniu zgłoszenia na podany przez Państwa adres wysłany zostanie link (w przypadku zgłoszenia pary - dwa linki) z adresami, które trzeba otworzyć w ciągu godziny od chwili wysłania formularza. W przeciwnym wypadku Organizator zastrzega sobie prawo usunięcia rezerwacji danego terminu.

Jeżeli w skrzynce odbiorczej Państwa poczty nie możecie znaleźć wiadomości potwierdzającej zgłoszenie, prosimy o sprawdzenie folderów z wiadomościami SPAM.

W przypadku dużych luk w poszczególnych blokach lub pomiędzy blokami, Organizator zastrzega sobie prawo do przesunięć terminów startu niektórych zawodników. Wszystkie modyfikacje rozpiski będą konsultowane z zainteresowanymi.
UWAGA: w przypadku zgłoszenia miksta należy wybrać odpowiednią opcję poniżej!

Zgłoszenie pary mieszanej jest traktowane także jako zgłoszenie zawodników do turniejów indywidualnych!
Zawodnik 1
Uwaga
Należy podać imię i nazwisko oraz nazwę klubu lub okręgu (zgodnie z licencją).
Zawodnik 2
Uwaga
Proszę wypełniać tylko w przypadku zgłaszania pary mieszanej!
Osoba zgłaszająca
Na adres ten zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który umożliwi potwierdzenie zgłoszenia.
Pole opcjonalne
Dodatkowe uwagi
Zgoda na przetwarzanie danych Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych podanych w formularzu na potrzeby rejestracji zawodników do udziału w 41. Międzynarodowym Pucharze Poznania w kręglarstwie klasycznym. Przyjmuję również do wiadomości, że adres E-mail oraz numer telefonu podany w formularzu będą wykorzystywane tylko na potrzeby potwierdzenia zgłoszenia i do kontaktu w sprawie startu zgłoszonych zawodników. Informacje te będą przechowywane w bazie danych strony do czasu zakończenia zawodów. Imiona, nazwiska oraz nazwy klubów lub okręgów, które będą reprezentowane przez zawodników, będą przechowywane w bazie danych również po zakończniu turnieju w celu publikacji list startowych oraz wyników.