Strona KS Czarna Kula Poznań


Puchar Poznania 2019 - rozpiska startowa

Ostatnie zatwierdzenie: 21.08.2019, 13:26


infoStrona nie jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych, przez co może nie wyświetlać się poprawnie. W przypadku zaistnienia problemów prosimy o skorzystanie z widoku uproszczonego (bez danych zawodników) pod tym adresem lub użycie przeglądarki na komputerze.
Legenda
Termin i tor dostępny
Termin i tor, na które wpłynęło zgłoszenie rezerwacji, ale nie zostało ono potwierdzone przez Zgłaszającego (link w wiadomości E-mail)
Termin i tor, na które została zgłoszona i potwierdzona (link w wiadomości E-mail) rezerwacja, ale nie został on jeszcze zatwierdzony przez Organiaztora
Termin i tor zatwierdzony przez Organizatora
XYZZawodnik nieposiadający aktualnej licencji według wykazu SKK PZK (link)
XYZZawodnik posiadający aktualną licencję według wykazu SKK PZK (link) lub niepotrzebujący licencji (obcokrajowcy)
29.08.2019
Godz.Tor 1Tor 2Tor 3Tor 4
16:00Tadeusz Pasinski
Tuchola
(Polska)
Weronika Paszyk
KK Wrzos Sieraków
(Polska)
Łukasz Kasprzak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Tomasz Byliński
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
17:00Sławomir Kowalski
SSR Start Poznań
(Polska)
Maria Stachowiak
SSR Start Poznań
(Polska)
Piotr Konieczka
SSR Start Poznań
(Polska)
18:00Regina Gawłowska
SSR Start Poznań
(Polska)
Waldemar Ruta
SSR Start Poznań
(Polska)
Maciej Nowicki
SSR Start Poznań
(Polska)
Andrzej Nowak
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
19:00Maciej Poznański
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Karol Nowak
KK Wrzos Sieraków
(Polska)
Julia Rzyha
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Wiktor Nowak
KK Wrzos Sieraków
(Polska)
20:00Aleksandra Bonk
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Tomasz Masłowski
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Marek Wojciechowski
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Grzegorz Brodowiak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
21:00Eugeniusz Flisikowski
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Marek Malicki
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Roman Bartkowiak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Galina Paszyńska
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
30.08.2019
Godz.Tor 1Tor 2Tor 3Tor 4
16:00Izabela Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Leszek Torka
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Danuta Pribe
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Marcin Grzesiak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
17:00Ewa Iwicka
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Marta Strzelczak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Dawid Strzelczak
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Patryk Mrowiec
KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
18:00Magdalena Kaźmierczak
TKKF Sokół Śrem
(Polska)
Maria Michałowska
TKKF Sokół Śrem
(Polska)
Justyna Witkowiak
OSiR Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Jan Kielar
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
19:00Zdzisław Knasiak
OZK Poznański - Poznań
(Polska)
Szymon Sobkowiak
OZK Poznański - Poznań
(Polska)
Maciej Falbierski
OSiR Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
Krzysztof Białas
HCP TKKF Poznań
(Polska)
20:00
21:00
31.08.2019
Godz.Tor 1Tor 2Tor 3Tor 4
9:00Bogusław Zagata
KS Start Gostyń
(Polska)
Andrzej Zagata
KS Start Gostyń
(Polska)
Mikołaj Hajnsz
KS Start Gostyń
(Polska)
Waldemar Wereszczyński
OSiR Vector Tarnowo Podgórne
(Polska)
10:00Marek Podyma
KS Start Gostyń
(Polska)
Violetta Kolendowicz
KS Start Gostyń
(Polska)
Sander Voitka
KK PINPIN Tallinn
(Estonia)
Leonhard Tuul
KK PINPIN Tallinn
(Estonia)
11:00Urmas Laal
KK PINPIN Tallinn
(Estonia)
Veiko Kohari
KK PINPIN Tallinn
(Estonia)
Patryk Kaczmarek
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Katarzyna Żurczak
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
12:00Kamila Rutkowska
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Karol Kęsy
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Madis Nestor
KK PINPIN Tallinn
(Estonia)
Gert Piksar
KK PINPIN Tallinn
(Estonia)
13:00Zbigniew Klimański
KS Start Gostyń
(Polska)
Jakub Klimański
KS Start Gostyń
(Polska)
14:00Agata Banaszak
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Sebastian Piosik
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Katarzyna Wieczorek
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
15:00
Kadra Narodowa U-23
(Polska)

Kadra Narodowa U-23
(Polska)

Kadra Narodowa U-23
(Polska)

Kadra Narodowa U-23
(Polska)
16:00
Kadra Narodowa U-23
(Polska)

Kadra Narodowa U-23
(Polska)

Kadra Narodowa U-23
(Polska)

Kadra Narodowa U-23
(Polska)
17:00Tomasz Uschler
TKKF Dębinki Gdańsk
(Polska)
Sebastian Bartkowiak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Joanna Bartkowiak
TSKK Jedność Kościan
(Polska)
Bolesław Grzelka
HCP TKKF Poznań
(Polska)
18:00Norbert Szymański
OZK Wielkopolski - Leszno
(Polska)
Mariusz Brzuchnalski
HCP TKKF Poznań
(Polska)
Artur Piosik
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)
Janusz Adamczak
KS Czarna Kula Poznań
(Polska)